Kā katru gadu, kad rudens iekrāso lapas, skolēni sumina savas skolotājas, jo klāt ir SKOLOTĀJU DIENA !!! Šogad 12. klases skolēni skolotājas aicināja uz skolas aktu zāli, lai ejot pa sarkano paklāju saņemtu Skolotāju dienas BALVU  nominācijas. Kā patīkams pārsteigums bija biļetes, uz ļoti skaistu spāņu mūzikas grupas koncertu “ Los Daugavas Nens ” ar koncertprogrammu ”Muzikālais ceļojums pa Spāniju un Latīņameriku” 3.oktobrī Līvānu novada kultūras centrā.


    Nominācija- Spalvas pa gaisu                               Nominācija-Gada programmētāja                             
          

        Nominācija – Literāro tēlu eksperte                        Nominācija – Ķīmisko vielu valdniece    


             Nominācija –Gada krievu cariene                              Nominācija- Gada angļu lēdija                                                  Nominācija- Gada skaitļu pavēlniece              Nominācija -  Gada ekonomiskākais skolotājs              Nominācija- Skolas gada grāmataSkolotājiem tika pasniegti pasakaini skaisti rudens ziedu pušķi.
  

Bet visskaistākā dāvana bija katrai skolotājai  skolēnu veidotais rotu komplekts – kaklarota un rotas sprādze. Tās izskatījās kā īsti mākslas darbi no korāļiem un gliemežvākiem, bet bija gatavoti no MAKARONIEM.

                          Sarkanais paklājs                                        Apsveikumi ar biļetēm uz koncertu

Jaunumi Mācības Tālmācība Kontakti

Līvānu novada Vakara (maiņu) vidusskola © 2012