Kā katru gadu, kad rudens iekrāso lapas, skolēni sumina savas skolotājas, jo klāt ir SKOLOTĀJU DIENA !!! Šogad 12. klases skolēni skolotājas aicināja uz skolas aktu zāli, lai ejot pa sarkano paklāju saņemtu Skolotāju dienas BALVU  nominācijas. Kā patīkams pārsteigums bija biļetes, uz ļoti skaistu spāņu mūzikas grupas koncertu “ Los Daugavas Nens ” ar koncertprogrammu ”Muzikālais ceļojums pa Spāniju un Latīņameriku” 3.oktobrī Līvānu novada kultūras centrā.

Nominācija- Spalvas pa gaisu                               Nominācija-Gada programmētāja

Nominācija – Literāro tēlu eksperte                        Nominācija – Ķīmisko vielu valdniece

Nominācija –Gada krievu cariene                              Nominācija- Gada angļu lēdija

Nominācija- Gada skaitļu pavēlniece              Nominācija -  Gada ekonomiskākais skolotājs

Nominācija- Skolas gada grāmata

Skolotājiem tika pasniegti pasakaini skaisti rudens ziedu pušķi.

Bet visskaistākā dāvana bija katrai skolotājai  skolēnu veidotais rotu komplekts – kaklarota un rotas sprādze. Tās izskatījās kā īsti mākslas darbi no korāļiem un gliemežvākiem, bet bija gatavoti no MAKARONIEM.

Sarkanais paklājs                                        Apsveikumi ar biļetēm uz koncertu